В ЄС кількість автівок на альтернативних видах пального зросла майже на 40%

В ЄС кількість автівок на альтернативних видах пального зросла майже на 40%

520
Ukrinform
В країнах Європейського Союзу зареєстровано понад 204 тис. автомобілів на альтернативних видах пального у другому кварталі 2017 року, що на 38% перевищує показник минулого року.

Про це повідомляється на сайті Укравтопрому з посиланням на Європейську асоціацію виробників автомобілів.

"У другому кварталі 2017 року попит в Євросоюзі на транспортні засоби на альтернативних видах палива продовжив позитивну динаміку першого кварталу. Реєстрація збільшилася на 38,0% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. В ЄС було зареєстровано 204 502 автомобілі з альтернативними силовими агрегатами, що становить 5,1% всіх легкових автомобілів, проданих у другому кварталі 2017 року. Автомобілі, що заряджаються електрично (ECV), становили 1,2% від загального обсягу продажів автомобілів", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У вересні ціна автогазу впаде, але проблем ринку це не вирішить - експерт

Значно збільшилися реєстрації гібридних транспортних засобів (HEV) і ECV (+61,1% і +45,8% відповідно). У другому кварталі цього року збільшилася кількість нових автомобілів, що працюють на пропані або природному газі (+3,3%) внаслідок зростання реєстрацій автомобілів на зрідженому газі (+23,7%).

На всіх п’яти великих ринках зазначалося двозначне збільшення. Найбільше зростання спостерігалося в Німеччині та Іспанії: +91,9% і +80,7% відповідно. Менш істотне зростання зафіксовано у Франції (+28,6%), Великобританії (+24,4%) та Італії (+18,1%).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-