Україна отримала бронзу на "EXPO 2017" в Астані

Україна отримала бронзу на "EXPO 2017" в Астані

1111
Ukrinform
Україна отримала бронзову нагороду серед національних стендів на Міжнародній спеціалізованій виставці "EXPO 2017" в Астані у номінації "Краще розкриття теми EXPO".

Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Нагородження відбулося за підсумками трьох місяців роботи виставки. Міжнародне бюро виставок визначало кращі павільйони за двома номінаціями: виставковий дизайн та розкриття теми. Нагороди отримали 24 країни-учасниці із 115.

«Для нас велика честь отримати відзнаку на виставці такого масштабу. Після кількарічної перерви Україна вийшла на міжнародну виставкову арену та продемонструвала значний потенціал розвитку «зеленої» енергетики, власні інновації та перспективні для інвестування проекти. Це результат спільних зусиль Уряду, Мінекономіки, Держенергоефективності, Посольства України в Республіці Казахстан, Торгово-промислової палати України та всіх залучених до участі у виставці компаній», - прокоментував подію голова Держенергоефективності, заступник комісара національної секції України Сергій Савчук.

Нагадаємо, що на виставці «EXPO 2017» у павільйоні «Silkway Plaza» Україна презентувала близько 100 інвестиційних проектів у сфері відновлюваної енергетики завдяки спеціально створеній інтерактивній інформаційно-пошуковій системі.

Читайте також: ЕКСПО-2017: міненерго Казахстану відібрало чотири українські проекти

Також, Україна представила кращі українські розробки у сфері «чистої» енергетики. Серед них - модель вітрогенератора компанії «Fuhrlander», яка зробила безпосередній внесок у створення в Казахстані вітропарку потужністю 45 МВт. Вітроустановки цієї компанії вже два роки працюють поблизу міста Єрейментау.

Крім цього, Україна привернула увагу відвідувачів виставки до таких інновацій як  «SolarGaps» - розумні жалюзі, що виробляють електроенергію з енергії сонця та сонячний концентратор із виробництва тепла, розроблений науково-виробничим підприємством «Syneko».

За словами віце-президента Торгово-промислової палати України Сергія Свистіля, НВП «Syneko» підписало меморандум із Євразійським фондом розвитку інновацій Республіки Казахстан щодо виробництва сонячних концентраторів в Казахстані.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-