Пороми Укрзалізниці розвиватимуть транспортний коридор ЄС - Азія

Пороми Укрзалізниці розвиватимуть транспортний коридор ЄС - Азія

957
Ukrinform
Укрзалізниця, Грузинська та Азербайджанська залізниці створять спільне підприємство з оперування поромами для розвитку вантажних перевезень між ЄС та країнами Азійського регіону.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Українська залізниця"

"Сьогодні, 8 вересня, в Одесі під час II Міжнародної транспортної конференції високого рівня "Інтегровані транспортні коридори Європа-Азія" керівники ПАТ "Укрзалізниця" та АТ "Грузинська залізниця" підписали Меморандум про співпрацю щодо спільної експлуатації постійного залізнично-поромного сполучення для розвитку вантажних перевезень за маршрутом ЄС - Україна - Чорне море - Грузія - Азербайджан - Каспійське море - країни Азійського регіону з використанням поромів ПАТ "Укрзалізниця", - йдеться у повідомленні.

Меморандум підписали в. о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, генеральний директор - голова Ради директорів АТ "Грузинська залізниця" Мамука Бахтадзе та голова ЗАТ "Азербайджанські залізниці" Джавид Гурбанов.

Читайте також: Укрзалізниця: Випуск акцій запускає новий етап реформування компанії

Меморандум передбачає створення спільного підприємства для оперування поромами ПАТ "Укрзалізниця" для розвитку маршруту Балтійське море - Чорне море - Каспійське море.

Як повідомлялося, на балансі Укрзалізниці знаходяться два пороми "Герої Плевни" та "Герої Шипки". На сьогодні ці пороми отримали Свідоцтва про право власності та Свідоцтва про право плавання під Державним прапором України, на пором "Герої Шипки" отримано Свідоцтво про мінімальний склад екіпажу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-