ЄС у першому півріччі став основним торговельним партнером України - Мінекономіки

ЄС у першому півріччі став основним торговельним партнером України - Мінекономіки

725
Ukrinform
Європейський Союз за результатами 6 місяців 2017 року є основним торговельним партнером України з питомою вагою торгівлі товарами та послугами 39,9%, обсяги експорту до ЄС склали $9,4 млрд.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку на своїй сторінці у facebook. 

«Угода про асоціацію з ЄС почала діяти повністю 1 вересня. Але в нас і до цього назбиралося багато перемог вільної торгівлі. Ділимося ними. За результатами 6 місяців 2017 року Європейський Союз є основним торговельним партнером України з питомою вагою торгівлі товарами та послугами 39,9%. Важливо, що обсяги експорту до ЄС склали $9,4 млрд та збільшилися на 22,8%, або на $1,7 млрд», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Мінекономіки назвало найбільших міжнародних донорів України

У міністерстві зазначають, що Україна входить до ТОП-10 найбільших постачальників агропродукції до ЄС. Також зростають інвестиції у виробництво на території України для експорту на ринок ЄС. На Львівщині, завдяки інвестиціям, відкрили нові потужності заводу Електроконтакт з виробництва кабельної продукції, яка потім поставляється для відомого автомобільного гіганту. Показники експорту ізольованих проводів та кабелів почали суттєво рости. У 2016 році зростання було на 7,5%, а вже у першому півріччі 2017 року - на 16,3%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-