Мінінфрастуктури ввело ліцензування перевезень небезпечних вантажів залізницею

Мінінфрастуктури ввело ліцензування перевезень небезпечних вантажів залізницею

1515
Ukrinform
З 1 вересня 2017 року набуває чинності наказ Міністерства інфрастурктури №156 про ліцензування перевезень небезпечних вантажів залізничним транспортом.

Про це повідомляє Громадське Радіо. 

«Серед цих небезпечних вантажів - і паливо, зокрема, і скраплений газ для авто, який стрімко подорожчав впродовж останнього місяця», - йдеться в повідомленні.

Трейдери, зокрема і Нафтогазова асоціація України (НАУ), вважають, що ліцензування залізничних перевезень може на якийсь час заблокувати роботу постачальників пального. НАУ вже офіційно звернулася до Прем'єр-міністра та міністра інфраструктури із закликом звернути увагу на перешкоди у роботі операторів ринку нафтопродуктів.

Читайте також: Скраплений газ має подешевшати до осені - Порошенко

Експерти також вказують на те, що запровадження ліцензування призведе до збільшення витрат трейдерів, а відтак, і до підвищення цін на пальне. У Міністерстві інфраструктури пояснюють необхідність запровадження ліцензування турботою про безпеку та довкілля. У 2015 - 2017 рр. сталося понад 60 аварій із небезпечними вантажами. У Мінінфраструктури кажуть, що проект наказу майже два роки обговорювали із представниками бізнесу, і після того, як указ ухвалили у квітні, у бізнесу було достатньо часу, аби підготуватися до його виконання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>