До Польщі на економічний форум приїдуть президенти трьох країн

До Польщі на економічний форум приїдуть президенти трьох країн

1223
Ukrinform
Щорічний Економічний форум у польській Криниці-Здруй, який відбудеться 5-7 вересня, відвідають президенти Грузії Георгій Маргвелашвілі, Чорногорії Філіп Вуянович та Македонії Георге Іванов.

Про це заявили організатори форуму з Інституту східних досліджень у Варшаві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Глави держав 5 вересня візьмуть участь у пленарній сесії “Незавершена інтеграція і прагнення європейських країн”, під час якої визначать майбутнє європейської інтеграції і дадуть відповідь на запитання "Яким чином узгодити інтереси країн-членів з прагненнями інших європейських країн?”, - зазначають організатори.

Цьогорічний форум у Криниці проходитиме під гаслом "Проект Європа - рецепт на наступні декади". У ньому візьмуть участь понад 3 тис. гостей - президентів, глав урядів, міністрів, парламентаріїв, експертів, бізнесменів, діячів культури та представників ЗМІ з понад 60-ти країн Європи, Азії та США

Організатори форуму зазначають, що нинішній рік проходить під знаком виборів у Великій Британії, Франції, Німеччини, Голландії, Норвегії і Чехії.

“Тому, під час цьогорічного форуму політики, економісти й експерти дискутуватимуть про те, як зміни правлячих еліт у цих країнах вплинуть на характер міжнародних відносин, а також про розвиток політики США упродовж найближчих чотирьох років і її впливу на політику європейських країн”, - підкреслюють організатори форуму.

Під час форуму дискусії вестимуться також про безпеку, макроекономіку та бізнес, культуру, екологію, систему охорони здоров’я, ЗМІ тощо.

Раніше в інтерв'ю Укрінформу голова Програмної ради Економічного форуму в Криниці Зигмунт Бердиховський заявляв, що під час цьогорічного форуму буде щонайменше 12 тематичних панелей з питань економіки, культури, внутрішньої та зовнішньої політики, що стосуватимуться України. За його словами, гості форуму хочуть із перших вуст почути, якою насправді є ситуація на Сході України.

Читайте також: Посол Польщі пропонує провести спільний економічний форум у Краматорську

Укрінформ є інформаційним партнером Економічного форуму у Криниці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>