Щодо кандидатури на пост очільника НБУ з фінкомітетом ВР не радяться - Рибалка

Щодо кандидатури на пост очільника НБУ з фінкомітетом ВР не радяться - Рибалка

878
Ukrinform
Стосовно висунення кандидатури на посаду голови Нацбанку з Комітетом Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності ніхто не проводить жодних консультацій.

Про це в коментарі Укрінформу сказав голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка.

«З приводу висунення кандидатури на посаду голови НБУ з нашим фінансовим комітетом ніхто не проводить жодних консультацій», - зазначив Рибалка.

Він зауважив, що у Комітету є головні вимоги, яким має відповідати кандидат на цю посаду.

«Зокрема, він повинен чітко усвідомлювати завдання з реформування української економіки і мати реальну стратегію розвитку банківської системи. Адже банкам необхідно допомогти у зменшенні рівня проблемних кредитів, щоб спростити відновлення доступного кредитування для малого і середнього бізнесу. Окрім цього, новий керівник НБУ має бути готовий до щоденної співпраці і діалогу з парламентом, урядом, а також експертами», - додав Рибалка.

Читайте також: Герасимов про кандидатів на посаду глави НБУ: Це дуже потужні фахівці

Нагадаємо, напередодні представник глави держави у парламенті Ірина Луценко в ефірі одного з телеканалів заявила, що Президент України Петро Порошенко до кінця вересня внесе на розгляд Верховної Ради кандидатуру на посаду голови Національного банку України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>