Реформування теплоенергетики: частка альтернативних джерел зросте до 40%

Реформування теплоенергетики: частка альтернативних джерел зросте до 40%

861
Ukrinform
Схвалена сьогодні урядом Концепція реалізації державної політики у сфері теплопостачання передбачає збільшення частки альтернативних джерел енергії до 40% у 2035 році.

Про це розповів віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, повідомляє прес-служба урядовця. 

“Згідно з Концепцією частка альтернативних джерел енергії при виробництві теплової енергії повинна зрости до 40% у 2035 році. Один із напрямків – зменшити у країні споживання теплової енергії до 60-20 кВтг на квадратний метр щороку. Передбачено зменшення втрат теплової енергії при виробництві до 8% і транспортуванні – до 10%”, - сказав він.

Читайте також: Підготовку будинків до опалювального сезону мають завершити до 15 вересня — Зубко

За його словами, метою Концепції є зменшення споживання газу та інших енергоресурсів для виробництва теплової енергії, фінансове оздоровлення галузі та залучення інвестицій, запровадження прозорої ефективної системи розрахунків між учасниками ринку теплоенергетики.

Крім того, Зубко розповів, що впровадження Концепції дасть змогу запровадити оптимальне поєднання в межах населеного пункту індивідуального, автономного та централізованого теплопостачання, розв’яже проблеми взаємовідносин між учасниками ринку, клірингових розрахунків, касового розриву, накопичення боргів, дасть можливість децентралізувати теплопостачання.

Він також зазначив, що документ має короткостроковий, середньостроковий та довгостроковий план дій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>