Ощадбанк знизив ставки за

Ощадбанк знизив ставки за "теплими кредитами"

Укрінформ
Ощадбанк знизив ставки за «теплими кредитами" для об'єднанних співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) на 1,5%.

Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку. 

«Вдруге протягом 2017 року Ощадбанк знижує відсоткові ставки за «теплими кредитами" для ОСББ і ЖБК - цього разу на 1,5%. Відтак, для кредитів строком до 1 року ставка становить 17,0% річних, для кредитів строком більше 1 року - 17,5%», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Гройсман назвав кількість родин, які зможуть скористатися "теплими" кредитами

Отримуючи кредит в Ощадбанку, ОСББ та ЖБК значно заощаджують за рахунок державної підтримки. Відшкодування за такими кредитами становить від 40% до 70% суми кредитних коштів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Сума компенсації залежить від кількості квартир у будинку, власники яких отримують субсидії. З моменту старту програми «Ощадний дім» її учасниками стали 379 ОСББ. Загальна сума наданих їм коштів становить близько 32,5 млн грн. З початку 2017 року банк профінансував 111 ОСББ на суму майже 14 млн грн. За рахунок державної допомоги у 2015-2017 роках ОСББ отримали 12 млн 712 тис. грн компенсації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-