Укравтопром:Імпорт легкових авто цьогоріч зріс майже вдвічі, 41% з них  - вживані

Укравтопром:Імпорт легкових авто цьогоріч зріс майже вдвічі, 41% з них - вживані

Укрінформ
За підсумками першого півріччя в Україні в режимі імпорту було ввезено 67,9 тис. легкових автомобілів. Такий обсяг імпорту майже вдвічі перевершив результат річної давності.

Про це повідомляє асоціація «Укравтопром». 

"Закупівля легкових автомобілів за кордоном обійшлася імпортерам в 959,5 млн доларів США. В результаті середня митна вартість одного ввезеного автомобіля становила $14,1 тис., що на $3,2 тис. менше, ніж роком раніше. Таке падіння середньої митної вартості пояснюється збільшенням в імпорті частки машин, що були в експлуатації. Якщо за підсумками перших шести місяців 2016 року автомобілі з пробігом становили лише п’яту частину імпорту, то в поточному році – вже понад 41 відсоток", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що найчастіше легкові автомобілі в Україну за звітний період завозилися з Німеччини – 15,7 тис. штук. Другим за популярністю напрямком по закупівлі легкових автомобілів стала Японія, з якої в Україні прибуло 8,2 тис. машин. Замикає трійку найбільших постачальників Франція з результатом 6,4 тис. легкових авто.

Читайте також: Український автопром продовжив зростання - "плюс" 15,7% за місяць

Також в ТОП-10 країн, з яких в Україну ввозили легкові автомобілі, увійшли: США (4,6 тис. шт.), Румунія (3,7 тис. шт.), Чехія (3,3 тис. шт.), Словаччина (2,9 тис. шт.), Угорщина (2,7 тис. шт.), Велика Британія (2,4 тис. шт.) і Туреччина (2,3 тис. шт.).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-