Мінагро: Вимоги до українського цукру стануть європейськими

Мінагро: Вимоги до українського цукру стануть європейськими

Укрінформ
Мінагро оприлюднило проект наказу «Про затвердження Вимог до видів цукрів, призначених для споживання людиною», мета якого приведення вимог виробництва українського цукру до європейських стандартів.

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

"Документ (проект наказу — ред.) містить вимоги щодо термінології, маркування видів цукрів, призначених для споживання, виконання яких забезпечить внутрішній ринок якісною продукцією та значно розширить можливості України для виходу на світові ринки", - йдеться у повідомленні.

Проект наказу «Про затвердження Вимог до видів цукрів, призначених для споживання людиною» розроблено з метою гармонізації законодавства України із законодавством ЄС у частині вимог до цукру та його видів, призначених для споживання населенням.

Мінагро наголошує, що прийняття наказу зумовить обов’язковість виконання виробниками вітчизняного цукру зазначених у ньому вимог.

Читайте також: За 11 місяців Україна збільшила експорт цукру у 6 разів

Проект наказу розроблений у міністерстві є частиною імплементації норм та директив ЄС у національне законодавство у рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-