Ахметов купив блокпакет Донецькобленерго

Ахметов купив блокпакет Донецькобленерго

Укрінформ
Компанія Ornex, що входить до групи СКМ Ріната Ахметова, придбала на фондовій біржі «Іннекс» 25% акцій ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго».

Про це повідомляється в прес-релізі компанії СКМ. 

"Сьогодні компанія Ornex, що входить до Групи СКМ, придбала на фондовій біржі «Іннекс» 25% акцій ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго», виставлених на продаж Фондом державного майна України. Сума угоди - 143,8 млн гривень. Для СКМ придбання на приватизаційному аукціоні 25 % пакета акцій ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» - це портфельна інвестиція. Стратегічне управління було і залишається за ДТЕК як мажоритарним акціонером, що володіє 71,5% акцій ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго», - повідомляє компанія.

Читайте також: Два підприємства Ахметова увійшли до топ-3 найбільших забруднювачів повітря

До Групи СКМ входять компанії Метінвест і ДТЕК, Перший Український Міжнародний Банк, АСКА і АСКА-Життя, «Укртелеком», телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Ритейл (роздрібна торгівля), UMG (виробництво мінеральної сировини), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), Харвіст (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum Group, транспортний холдинг «Портінвест» та інші. 100% акцій Компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-