Хорватська компанія буритиме 12 свердловин на Полтавщині - Гройсман

Хорватська компанія буритиме 12 свердловин на Полтавщині - Гройсман

Укрінформ
ПАТ "Укргазвидобування" підписало два контракти з хорватською Crosco Integrated Drilling & Well Services Ltd на буріння дванадцяти нових свердловин у Полтавській області.

Про це у Facebook написав глава українського уряду Володимир Гройсман

"Маємо гарну новину: Укргазвидобування підписала два контракти з хорватською Crosco Integrated Drilling & Well Services Ltd на буріння дванадцяти нових свердловин у Полтавській області. Це перший в історії найбільшої газовидобувної компанії України проект, який виконує іноземний підрядник із застосуванням надсучасного бурового обладнання", - йдеться у повідомленні.

Гройсман висловив переконання, що цей проект є результатом зусиль уряду щодо залучення інвесторів та розширення ділової співпраці з європейським бізнесом. 

Читайте також: Укргазвидобування розірвало договір про спільну діяльність з ТОВ «Цефей»

"Про це йшла мова, у тому числі, і під час мого нещодавнього візиту до Хорватії. Водночас через такі проекти ми підсилюємо власний економічний потенціал. В даному випадку - проект сприятиме вирішенню завдання досягнення енергетичної незалежності за рахунок збільшення власного газовидобутку, яке уряд поставив минулого року", - додав Прем'єр-міністр.

Як відомо, в ПАТ "Укргазвидобування" вже двічі проводили обшуки щодо співпраці з румунською та білоруською компаніями, які перемогли на тендерах державного УГВ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-