Рева запевняє, що пенсії перерахують

Рева запевняє, що пенсії перерахують "кожному індивідуально"

Укрінформ
Після ухвалення законопроекту про пенсійну реформу буде зроблено перерахунок пенсій індивідуально для всіх пенсіонерів.

Про це заявив міністр соціальної політики, інформує прес-служба Міністерства соціальної політики.

«Після прийняття законопроекту про пенсійну реформу буде зроблено перерахунок пенсій для усіх пенсіонерів. Для кожного індивідуально, за єдиним підходом, буде розраховано новий, більший розмір пенсійного забезпечення. В першу чергу розмір виплат підвищиться для тих, хто давно вийшов на пенсію, та чиї пенсії протягом багатьох років не осучаснювалися. Це старше покоління, яке важко працювало та несправедливо опинилося за межею бідності через неприйнятне мізерне пенсійне забезпечення», - заявив Рева.

За його словами, підвищення розміру пенсій відбудеться вже з 1 жовтня, та розраховуватиметься індивідуально для кожного пенсіонера, проте урядом вже проведені попередні розрахунки та є дані щодо конкретних сум збільшення пенсій.

Читайте також: У ПФУ запевняють, що підвищення пенсійного віку не буде

Зокрема зазначається, що більше мільйона українців, які вже вийшли на пенсію, отримають постійну надбавку до пенсії понад тисячу гривень, збільшення пенсій на суму від 500 до 1000 гривень торкнеться майже двох мільйонів пенсіонерів.

Окрім того повідомляється, що близько 2,5 мільйона пенсіонерів після перерахунку отримають надбавку до 500 гривень і ще три мільйони пенсіонерів отримають збільшення пенсійного забезпечення після перенесення підвищення соціальних стандартів з грудня на жовтень 2017 року.

Також прес-служба Мінсоцполітики інформує, що «пенсійна реформа передбачає унеможливлення повторення ситуації з відсутністю осучаснення пенсій, адже законопроектом ліквідується можливість непроведення перерахунку через пряму залежність від наявності фінансових ресурсів, та встановлюється чітка норма про обов'язковий щорічний перерахунок пенсій за єдиною формулою, яка враховує два основні економічні параметри - збільшення інфляції та зростання середньої зарплати».

Таким чином, йдеться в повідомленні, пенсії зростатимуть щороку, як мінімум, вище за рівень інфляції.

Як повідомлялося, законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» був ухвалений Верховною Радою 13 липня 2017 року в першому читанні. Восени 2017 року очікується його розгляд у другому читанні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-