Укрзалізниця може отримати нового керівника за три місяці - Омелян

Укрзалізниця може отримати нового керівника за три місяці - Омелян

Укрінформ
Підготувати та провести відкритий конкурс на нового голову правління Укрзалізниці можливо за три місяці.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі "24 каналу", повідомляє Мінінфраструктури.

«Суспільству вживлюється думка, що реформи – це надзвичайно складно, і тому їх треба робити довго. Як наслідок – відчуття, що влада боїться реформ. І такі напівпризначення (тимчасова зміна керівника УЗ) - показник того, що ніхто не хоче робити проривних рішень, докорінно міняти систему. Наскільки довгим буде це тимчасове рішення? Прем’єр-міністр дав доручення Міністерству економічного розвитку, яке відповідає за конкурсні процедури, невідкладно розпочати підготовку до конкурсу. Технічно це можливо зробити протягом трьох місяців. Тобто, протягом трьох місяців Укрзалізниця може отримати нового керівника. Чи це буде зроблено в цей термін – я не готовий відповісти однозначно», - зазначив Омелян.

Урядовець наголосив, що залізниця має нарешті отримати якісне і незалежне керівництво.

«Коли призначали пана Балчуна, і для мене його якість роботи була очевидна після першого місяця перебування на посаді, я публічно сказав, що не хочу, щоб українську мафію поміняла польсько-українська. Тепер, коли закінчилася балчуніада, надзвичайно важливо не отримати ситуацію, коли Балчун №2 замінить Балчуна №1. Бо це величезна державна компанія, вона формує 5% ВВП країни, вона безпосередньо впливає на бізнес і на людей. Тут критично необхідно мати якісного керівника, а також прозору політику, зрозумілу для усіх гравців на ринку», - резюмує міністр.

Читайте також: Після Балчуна: Совкові «міцні господарники» відновлюватимуть старі «схеми» Укрзалізниці

Як повідомляв Укрінформ, 9 серпня 2017 року Кабінет міністрів України схвалив заяву голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна про звільнення. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що польський топ-менеджер пішов з посади через особисті причини.

Т.в.о. голови правління компанії призначено голову наглядової ради ПАТ "Українська залізниця" Євгена Кравцова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-