Шведська Ahlberg Cameras презентувала системи промислового спостереження на РАЕС

347
Ukrinform
Шведська компанія Ahlberg Cameras презентувала на Рівненській АЕС інспекційне обладнання для атомної промисловості. 

Про це інформує прес-служба Енергоатому.

“На Рівненській АЕС презентацію обладнання компанії Ahlberg Cameras провів представник шведської компанії Пітер Легат та офіційний субдилер в Україні Володимир Іванов. Презентація гостей пройшла за участю представників цеху з ремонту та техобслуговування реакторів (ЦРТР), служби диспетчерського та технологічного управління (СДТУ), служби контролю металу (СКМ) та заступника головного інженера з електрообладнання та систем контролю і управління Андрія Козюри”, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Енергоатом: продовження експлуатації блоку №3 ЗАЕС обговорюватимуть у вересні

Представники шведської компанії, зокрема керівник відділу продажів Пітер Легат представили радіаційно-стійке освітлювальне обладнання для атомної промисловості, а також системи промислового спостереження, призначені для здійснення контролю роботи за обладнанням реакторної установки, турбінного відділення та приміщень, доступ персоналу в які неможливий при нормальному режимі експлуатації атомної станції.

«Рівненська АЕС завжди обирає якісне обладнання провідних світових виробників, а майбутніх партнерів визначає лише після проведення конкурсних процедур, керуючись економічною доцільністю. Підприємство планує провести закупівлю обладнання промислового телебачення для робіт з реконструкції, запланованих на період проведення середнього планово-попереджувального ремонту енергоблоку №3 РАЕС. Тому ми завжди відкриті для інформаційно-ознайомчих пропозицій», - коментує заступник головного інженера з електрообладнання та систем контролю і управління Андрій Козюра.

Ahlberg Cameras – шведська компанія, яка розробляє і виготовляє високотехнологічні системи промислового телебачення та інспекційне обладнання для атомної промисловості, а також радіаційно стійкі відеокамери високої якості та освітлювальні системи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-