Україна і Британія домовилися удвічі збільшити квоти на автоперевезення

Україна і Британія домовилися удвічі збільшити квоти на автоперевезення

Укрінформ
Українсько-британська змішана комісія про міжнародні автомобільні перевезення домовилася про збільшення квот дозволів для перевізників обох країн. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

"За результатами переговорів квота дозволів для перевізників обох країн була збільшена в 2 рази. Шляхом встановлення остаточної квоти на 2017 рік для здійснення міжнародних автомобільних перевезень Українській стороні вдалося домовитись про збільшення вищезазначеної квоти", - йдеться у повідомленні.

Так, станом на 2017 рік квота дозволів "Універсальний" становитиме 1 950; Універсальний Євро-3 - 1 200; Універсальний Євро-4 - 450.

На 2018 рік попередня квота дозволів виглядає так: Універсальний 300; Універсальний Євро-3 - 2 400; Універсальний Євро-4 - 900.

Починаючи з 2018 року, сторони розпочнуть роботу над проектом протоколу про внесення змін до чинної міжурядової угоди. Даний документ передбачає, що перевезення транспортними засобами категорії Євро-5 і вище здійснюватимуться без дозволів з 2019 року, зазначають в Мінінфраструктури.

Починаючи з 2019 року, сторони не будуть здійснювати обмін дозволами «Універсальний», дана кількість дозволів перейде в категорію «Універсальний Євро-3». Такий крок обумовлений позицією британської сторони щодо необхідності запровадження обмежень в контингенті дозволів відповідно до екологічних стандартів нижчих за Євро-3, що зумовлено діючими вимогами національного законодавства Великої Британії, пояснили у відомстві.

Наступний раунд переговорів призначено на 3 квартал 2018 року.

Читайте також: Британські та українські копи домовились об'єднатися у боротьбі з бандами

У міністерстві зазначили, що останнє засідання комісії відбулося в 2003 році. Квота дозволів для українських перевізників починаючи з 2011 року не переглядалась і становила 1800 універсальних дозволів.

Фото: Мінінфраструктури

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-