Данилюк просить податкову перевірити його якомога швидше

Данилюк просить податкову перевірити його якомога швидше

834
Ukrinform
Міністр фінансів України Олександр Данилюк оскаржив ухвалу суду щодо перевірки сплати ним податків протягом 1998-2016 років, ініційованої прокуратурою. Міністр звернувся до ДФС з проханням негайно провести таку перевірку, щоб зняти підозри.

Про це він написав у Фейсбуці

«Буду добиватися скасування незаконних рішень вже прийнятих щодо мене і протистояти будь-яким можливим незаконним діям в майбутньому. Розгляд апеляційної скарги, яку ми вже подали, призначено на 7 серпня, понеділок», - написав він.

Разом з тим, на його думку, перевірка Державної податкової служби має бути здійснена, щоб зняти «всі штучно спровоковані підозри та можливі домисли в суспільстві», а також з метою не допустити дестабілізації напередодні виходу України на зовнішні ринки капіталів, наступної стадії переговорів з МВФ і ключового етапу бюджетного процесу-2018.

Читайте також: Данилюк готує скарги на звинувачення ГПУ в несплаті податків

"Прошу ДФС розпочати перевірку негайно та закінчити її в найкоротші терміни. Це необхідно для того, щоб не допустити дестабілізації напередодні виходу України на зовнішні ринки капіталів, наступної стадії перемовин з МВФ та ключового етапу бюджетного процесу (всі ці процеси координуються Міністром фінансів)», - наголосив Данилюк.

Розгляд апеляційної скарги призначено на 7 серпня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-