До кінця року Укрзалізниця капітально відремонтує 153 пасажирські вагони

До кінця року Укрзалізниця капітально відремонтує 153 пасажирські вагони

725
Ukrinform
До кінця 2017 року ПАТ "Українська залізниця" капітально відремонтує 153 пасажирські вагони, з яких 91 - на власних виробничих потужностях.

Про це повідомила прес-служба ПАТ "Українська залізниця", посилаючись на члена правління ПАТ "Укрзалізниця" Сергія Михальчука.

"Упродовж 2017 року ПАТ "Укрзалізниця" відновить капітально-відновлювальним ремонтом (КВР) 153 пасажирські вагони. Більшість вагонів – 91 одиницю – залізничники відремонтують на власних виробничих потужностях, решту – на ремонтних заводах", - йдеться у повідомленні.

За словами Михальчука, відновлений вагон матиме розетки в кожному купе, сучасне освітлення та вікна, кондиціонер та оновлений дизайн. Вартість проведення капремонту (КВР) одного вагона складає 8,5 млн грн.

Читайте також: Хабарнику з Укрзалізниці висунули ще одну підозру

Як зазначають в Укразалізниці, такий вид ремонту дозволяє подовжити термін експлуатації вагону на 15 років та збільшити міжремонтний пробіг з 300 тис. км до 450 тис. км. При цьому відзначається, що вартість нового вагона майже втричі вища, також вітчизняні вагонобудівні заводи мають певні обмеження в потужостях та не зможуть швидко побудувати велику кількість нових вагонів.

Михальчук заявив, що в наступні три роки капремонтом збираються оновлювати не менше 200 вагонів щорічно.

При проведенні капітально-відновлювального ремонту пасажирських вагонів на 94% використовуються комплектуючі вітчизняного виробництва. У майбутньому в компанії планують збільшити кількість вітчизняних комплектуючих до 98%.

Нагадаємо, нині інвентарний парк пасажирських вагонів становить понад 4,5 тис. одиниць. З них 57% віком від 28 до 41 року. 21% парку віком від 20 до 28 років. 12% парку мають вік понад 41 рік. Решта вагонів – молодше 20 років. Середній вік вагона – 30,1 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>