На Донеччині побільшало підприємців на спрощеній системі оподаткування – ДФС

На Донеччині побільшало підприємців на спрощеній системі оподаткування – ДФС

739
Ukrinform
У Донецькій області росте число підприємців, бажаючих працювати на спрощеній системі оподаткування.

Про це у п’ятницю повідомили в Головному управлінні ДФС у Донецькій області.

«На сьогодні у Донецькій області на спрощеній системі оподаткування працюють понад 44,7 тис. фізичних осіб – підприємців, і цієї категорії платників у регіоні стає більше. Особливо це стосується підприємців, які обрали ІІІ групу єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року кількість таких фізичних осіб збільшилась на 4,3% – з 14,4 тис. до 15,1 тис. громадян», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Данилюк обговорив реформу ДФС із закордонними партнерами

Зазначено, що сплачена підприємцями Донецької області протягом шести місяців цього року сума єдиного податку становить 199 млн грн, з них від платників ІІІ групи надійшло 120,5 млн грн, що на 32,6 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

У відомстві нагадали, що для платників єдиного податку ІІІ групи законодавчо передбачено привабливі умови перебування на спрощеній системі оподаткування, а саме: немає обмежень у кількості найманих осіб та обсяг доходу – не  більше 5 млн гривень протягом календарного року, крім того, вони сплачують єдиний податок за відсотковою ставкою, яка залежить від суми отриманого доходу.

Збільшення кількості підприємців відбувається завдяки створенню комфортних та необтяжливих умов ведення бізнесу. Державна фіскальна служба постійно працює над удосконаленням адміністрування податків та розвитком сучасних сервісів. Відповідно і бажаючих працювати на спрощеній системі оподаткування стає більше, підкреслили в областному управлінні  ДФС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>