Норвегія профінансує проект зі зменшення викидів метану Укргазвидобування

Норвегія профінансує проект зі зменшення викидів метану Укргазвидобування

Укрінформ
Міністерство закордонних справ Королівства Норвегія профінансує проект зі зменшення викидів метану ПАТ «Укргазвидобування». Виконавцем робіт є норвезька компанія Carbon Limits.

Про це інформує прес-служба ПАТ «Укргазвидобування».

«Міністерство закордонних справ Королівства Норвегія допоможе ПАТ «Укргазвидобування» у залученні консультантів зі зменшення викидів через Північну екологічну фінансову корпорацію (NEFCO)», - йдеться в повідомленні.

Виконавцем робіт є норвезька компанія Carbon Limits.

Читайте також: «Богдан Моторс» вироблятиме екологічні газові автобуси з двигуном Euro 5

Як повідомили в Укргазвидобуванні, мета проекту полягає у скороченні викидів метану протягом усього виробничого циклу шляхом безпосереднього вимірювання та виявлення викидів, проведення обстежень  з одночасним наданням на місцях рекомендацій щодо першочергових кроків зі зменшення викидів, аналізу та обробки результатів вимірювань та визначення інвестиційних проектів зі зменшення викидів та надання рекомендацій щодо фінансування та впровадження таких проектів.

«Реалізація цього проекту не лише сприятиме скороченню викидів за рахунок точкових рекомендацій, але й допоможе визначити перелік більш масштабних інвестиційних проектів для ПАТ «Укргазвидобування» із можливими джерелами їхнього фінансування», - повідомлять в Укргазвидобуванні.

Нагадаємо, що Укргазвидобування вже має успішний досвід співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія та Carbon Limits. У 2015 аналогічний проект було впроваджено на Шебелинському газопереробному заводі, Яблунівському відділенні з переробки газу та газового конденсату та у Селещинському технологічному цеху стабілізації газового конденсату.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-