ЄС хоче ввести антидемпінгові мита на імпорт сталі з України

ЄС хоче ввести антидемпінгові мита на імпорт сталі з України

1891
Ukrinform
ЄС планує ввести антидемпінгові мита в розмірі до 33% на імпорт сталі гарячого прокату з Бразилії, Ірану, Росії та України.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на відповідний документ Єврокомісії.

«Європейський союз планує ввести мита до 33% на імпорт сталі гарячого прокату з Бразилії, Ірану, Росії та України, з метою протистояти тому, що він вважає несправедливо низькими цінами», - йдеться у повідомленні

Єврокомісія почала розслідування по сталі гарячого прокату з Бразилії, Ірану, Росії, України і Сербії в липні 2016 року у відповідь на скаргу європейської асоціації сталі Eurofer.

Читайте також: Гройсман вітає рішення про торговельні преференції ЄС: Працюємо далі

Як з'ясувалося, в середині 2016 року частка сталі гарячого прокату з усіх країн, окрім Сербії, на ринку ЄС зросла до 12,6%, коли як у 2013 році становила 7,5%. Ціни при цьому знизилися на чверть. 

В результаті Єврокомісія вирішила припинити розслідування щодо імпорту сербської сталі і ввести мита до інших виробників, зокрема на продукцію української металургійної групи «Метінвест», в розмірі близько 19,4%.

Очікується, що остаточний розмір мит буде встановлений 6 жовтня.

Як відомо, в ЄС діє більше 40 різних антидемпінгових заходів з захисту європейських виробників сталі, в основному застосованих до Китаю. У червні блок підвищив мита на імпорт сталі з Китаю до 35,9%, що викликало невдоволення Пекіна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>