Французький оператор «Storengy» проведе аудит українських газосховищ

Французький оператор «Storengy» проведе аудит українських газосховищ

1164
Ukrinform
Французький оператор ПСГ «Storengy» проведе технічний аудит українських газосховищ в рамках проекту комплексного вивчення українських ПСГ. 

Про це інформує прес-служба Нафтогазу.

«Storengy, один з провідних операторів газосховищ у світі, зробить технічний аудит кожного об'єкта. Після аналізу первинних даних команда відвідає сховища та підготує докладну технічну оцінку», - йдеться в повідомленні.

Аудит проводиться в рамках проекту комплексного вивчення українських підземних сховищ газу (ПСГ), який фінансується Європейським Союзом і спрямований на розробку сталого економічного підходу до використання українських підземних сховищ газу в контексті європейського та українського енергетичного ринку. Нафтогаз бере участь у роботі керівного комітету проекту разом з іншими зацікавленими сторонами, включно із представниками уряду України.

«Ми вдячні Європейській Комісії за її постійне сприяння впровадженню реформи ринку газу в Україні. Цей проект дозволить нам залучити найкращих консультантів до розробки оптимальної стратегії для унікальної інфраструктури зберігання газу в Україні», - коментує голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

Читайте також: Україна має для Європи серйозні аргументи на користь своєї ГТС - експерт

Дослідження передбачає прогнозування попиту на послуги зі зберігання газу на наступні 20 років та вивчення можливостей України на ринку ПСГ. На основі отриманих результатів буде розроблено кілька стратегічних сценаріїв оптимального використання українських ПСГ.

Довідка. Storengy - дочірня компанія ENGIE, вже 60 років проектує, будує та експлуатує газосховища. Оператор має 21 ПСГ у Франції, Німеччині та Великобританії загальною потужністю 12,2 млрд куб. м. Як активний учасник енергетичного переходу Storengy пропонує свій технічний досвід багатьом партнерам в усьому світі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>