Держспоживслужба консультуватиметься з бізнесом щодо безпеки харчових продуктів

Держспоживслужба консультуватиметься з бізнесом щодо безпеки харчових продуктів

Укрінформ
Держспоживслужба започатковує консультації із представниками бізнесу щодо напрацювання підзаконних актів у сфері законодавства про харчові продукти. 

Про це повідомив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час зустрічі з представниками Американської торговельної палати в Україні, інформує прес-служба відомства.

«При активній участі міжнародних проектів технічної допомоги уже розроблено 18 підзаконних актів. Зараз документи доопрацьовують юристи Держпродспоживслужби, після чого їх буде надіслано зацікавленим органами виконавчої влади для погодження. Паралельно проводитиметься робота з розробки решти нормативних актів», - зазначив голова Держпродспоживслужби.

За його словами, для отримання збалансованих та якісних підзаконних нормативно-правових актів у сфері державного контролю до цієї роботи запрошуються експерти профільних асоціацій, які працюють в Україні, у тому числі і представники Американської торговельної палати.

«Важливо налагодити діалог з асоціаціями, які функціонують у сфері харчової промисловості. Вважаємо, що найбільш оптимальним буде режим щомісячного діалогу, у рамках якого ми матимемо змогу обмінюватися інформацією про хід підготовки документів», - зазначив керівник служби.

Читайте також: Держспоживслужба зніматиме перевірки на відео

Як зазначив Володимир Лапа, більшість передбачених законом норм набувають чинності через 9 місяців - у квітні 2018 р. За цей час необхідно розробити та прийняти понад 40 підзаконних актів, щоб повністю привести українську систему державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів у відповідність до директив та регламентів Європейського Союзу.

Закон «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» був прийнятий парламентом 18 квітня 2017 року. Президент України 30 червня закон підписав.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-