Київський суд арештував збанкрутілий завод Новинського

Київський суд арештував збанкрутілий завод Новинського

1009
Ukrinform
Печерський районний суд Києва наклав арешт на 99% акцій ПАТ " Чорноморський суднобудівний завод", що входить у "Смарт-Холдинг" Вадима Новинського.

Про це йдеться в ухвалі суду від 21 червня, повідомляє Ліга.Бізнес.

"Заарештовані акції ЧСЗ розподілені між 9 юридичними особами", - йдеться у публікації.

Накладені санкції за клопотанням Генеральної прокуратури в рамках кримінального провадження, відкритого в травні цього року. Сама справа була відкрита ГПУ за заявою одного з депутатів Верховної Ради (ім'я не розкривається). Іншим визначенням суд наклав арешт на все майно заводу.

Кримінальне провадження, як випливає з тексту судового рішення, відкрито за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами ФДМУ, Мінпромполітики, ПАТ "Херсонський суднобудівний завод" при внесенні в 2011 році змін у договір купівлі-продажу акцій ДАХК "Чорноморський суднобудівний завод".

Такі зміни, на думку слідства, призвели до зменшення обсягу інвестиційних зобов'язань на суму більше 500 млн гривень, "що спричинило тяжкі наслідки у вигляді збитків державі", а також умисного доведення до банкрутства ЧСЗ посадовими особами підприємства.

ЧСЗ знаходиться в стадії банкрутства з 2014 року. Ініціатором банкрутства є Балаклавське рудоуправління (БРУ), яке, як і ЧСЗ, належить Новинському.

Читайте також: Луценко не виключає ще одного подання на Новинського

Суднобудівний бізнес "Смарт-Холдингу" об'єднує компанія Smart Maritime Group. SMG управляє "Чорноморським суднобудівним заводом", "Херсонським суднобудівним заводом", "Миколаївським машинобудівним заводом" і термінальним комплексом "Очаків". Бенефіціаром "Смарт-Холдингу" є бізнесмен і політик Вадим Новинський.

Фото: dsnews.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>