Україна на 44 місці у рейтингу за Індексом Управління ресурсами

Україна на 44 місці у рейтингу за Індексом Управління ресурсами

Укрінформ
Україна отримала 49 балів зі 100 та посіла 44 місце з 89 країн у рейтингу за Індексом Управління ресурсами.

Про це сказала заступник голови Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу Ольга Бєлькова під час засідання Комітету паливно-енергетичного комплексу ВРУ «Україна та Індекс управління природними ресурсами: яких рішень потребує видобувна галузь?».

«Україна вперше потрапила до цього індексу (RGI – авт.). Поруч з іншими країнами  ми себе можемо порівняти. Загальну оцінку ми отримали в середньому значенні 44 місце із показником 49», - сказала Бєлькова.

Читайте також: Обшуки в Укргазвидобуванні можуть зірвати держпрограму 20/20 - АГКУ

Вона відзначила, що країна опинилася у середині рейтингу попри реформи, які здійснює.

"Із хорошого: ми не останні. Із поганого: не зрозуміло, чому ми робимо реформи, а місце у нас посереднє", - сказала Бєлькова.

Довідка: Індекс управління ресурсами (Resource Governance Index, RGI) вимірює та оцінює якість управління в нафтогазовій та гірничодобувній галузях. Індекс представляє собою поєднання оцінки якості менеджменту в ланцюжку створення вартості у ресурсному секторі та сприятливості середовища (законодавча база, відкритість даних тощо). Експерти розглядають показники індексу як інструмент, що вказує на конкретні проблеми. Ці прогалини мають бути виправлені до наступної оцінки за умови здійснення необхідних законодавчих кроків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-