На розвиток сільської медицини передбачені 4 мільярди до кінця року - Шимків

На розвиток сільської медицини передбачені 4 мільярди до кінця року - Шимків

Укрінформ
У бюджетних змінах, поданих цього тижня до Верховної Ради, передбачається виділення до кінця року 4 млрд  грн на програму розвитку сільської медицини.

Про це повідомив заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків під час форуму DigitalUkraine “Цифрова стратегія розвитку України”, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

“Уже зараз у бюджетних змінах, які подані цього тижня до Верховної  Ради, саме на розвиток сільської медицини передбачено 4 млрд грн до кінця року. Це ініціатива Президента. Бо він бачить, що через розвиток сільської медицини та її доступності, з використанням сучасних технологій, доступністю інтернету у селах ми зможемо підвищити конкурентність у селах”, - заявив Шимків.

Він зазначив, що у програмі розвитку медицини на селі велика складова є технологічною, що потребує застосування цифрових технологій, “адже щоб покрити, залучити медиків на широку територію, нам необхідно використовувати сучасні технології телемедицини”.

Як повідомляв Укрінформ, на початку червня Президент України Петро Порошенко ініціював розробку законопроекту, положення якого мають стати запорукою надання якісної медичної допомоги у селах з використанням сучасних технологій.

Читайте також: Уряд до 2020 року збільшить фінансування медицини на 25 мільярдів - Супрун

Глава держави запропонував розробити законопроект, який би передбачав якісне та сучасне медичне обслуговування сільського населення, забезпечення лікарсько-акушерських пунктів обладнанням, яке даватиме можливість в короткі терміни провести діагностику стану пацієнта та надання кваліфікованої консультації і лікарської допомоги. Також у документі мають бути пункти щодо забезпечення санітарного транспортування хворих у разі необхідності в уже визначені лікарні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-