ЄБРР підвищує відсоток компенсації за «теплими» кредитами

ЄБРР підвищує відсоток компенсації за «теплими» кредитами

2903
Ukrinform
Європейський банк реконструкції та розвитку підвищує відсоток компенсації за кредитами на енергоефективні заходи, що видаються у рамках програми банку IQ energy. 

Про це на прес-конференції сказав директор представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Енергетична безпека є пріоритетною для України. Підвищення цін на енергоносії припинило нездорову практику в енергетичному секторі. Відношення людей до споживання стало також більш відповідальним. Але з огляду на те, що у громадян не покращується матеріальне положення, підвищення цін стало болючим. Тому наш банк разом з урядом України започаткував інструмент у сфері енергоефективності», - зазначив Аджунер.

Читайте також: ЄБРР надав Нафтогазу лише $66 мільйонів з $300 на закупівлю газу

За його словами, кроки ЄБРР назустріч українцям отримали підтримку з боку Європейського Союзу та всіх, хто зацікавлений працювати в енергетичному секторі.

«Ми виділили 75 млн євро, якими оперують наші банки-партнери, щоб громадяни України могли більш просто перейти на сучасні схеми енергозбереження. На сьогодні партнерськими банками уже видано 2000 успішних кредитів. З огляду на це ми вирішили покращити умови і підняти частку компенсації для фізичних осіб з 15-20% до 35%, а для ОСББ - з 20-30% до 40%», - розповів Аджунер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>