Ощадбанк спростив умови отримання кредитів на енергозбереження для ОСББ і ЖБК

Ощадбанк спростив умови отримання кредитів на енергозбереження для ОСББ і ЖБК

1395
Ukrinform
Ощадбанк спростив вимоги до ОСББ і ЖБК в рамках програми кредитування для енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках.

Про це повідомляється на сайті банку.

"Для того щоб більше громадян змогли скористатись «теплим» кредитом, банк значно спростив пакет документів за будь-яким проектом з 37 складових до 3. Пом’якшено умову щодо платоспроможності ОСББ, а саме зменшено рівень надходжень платежів від співвласників з 85% до 80% для всіх ОСББ незалежно від строку його заснування. Пом’якшено умови до забезпечення для ЖБК – відтепер 1 місячний платіж для всіх незалежно від суми", - йдеться в повідомленні.

З початку дії державної програми «Ощадний дім» Ощадбанк надав об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків з різних міст України 350 «теплих» кредитів на загальну суму майже 30 млн грн.

Читайте також: У другому кварталі ПриватБанк видав малому бізнесу понад 5000 кредитів

Відшкодування за такими кредитами становить від 40% до 70% суми кредитних коштів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Сума компенсації залежить від кількості квартир у будинку, власники яких отримують субсидії. За рахунок державної допомоги у 2015-2017 роках ОСББ отримали 9 млн 422 тис. грн компенсації.

У березні 2017 року Ощадбанк знизив відсоткові ставки за енергоефективними кредитами. Для кредитів строком до 1 року ставка становить 18,5% річних, для кредитів строком більше 1 року – 18,8%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>