На iGov відтепер можна отримати довідку про доходи

На iGov відтепер можна отримати довідку про доходи

4026
Ukrinform
На онлайн-порталі державних послуг iGov з'явилася нова опція оперативного отримання інформації про свої офіційні доходи.

Про це у Фейсбуці написав координатор порталу iGov Дмитро Дубілет.

«Ми сьогодні оголошуємо про запуск нової послуги на iGov, яка - увага! - працює по всій країні, в усіх регіонах. Послуга масова й затребувана. Отже, ми пройшли складну інтеграцію з реєстрами та сервісами Податковою службою, і тепер кожен громадянин України може в кілька кліків отримати інформацію про свої офіційні доходи», - написав Дубілет.

За його словами, щоб скористатися сервісом, знадобиться ЕЦП (поки працює тільки персональний підпис, а не посадової особи підприємства).

Читайте також: Дубілет з «Привату» пішов, а його iGov почав там паспорти «видавати»

«Ви заповнюєте нехитру форму, вибираєте термін, за який вам потрібні дані (від 1-го кварталу 2014 року) і чекаєте, коли вам на пошту прийде документ (від десяти хвилин до 1-2 днів). Зараз відповідь на запит приходить тільки в електронній формі. В майбутньому ми сподіваємося розширити цю послугу і зробити так, що громадянин зможе обрати між електронним видом (як зараз) і довідкою в паперовому вигляді. Звісно, послуга є безкоштовною», - зазначив Дубілет.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>