Транзит російського газу через Україну зріс до рекордних показників

Транзит російського газу через Україну зріс до рекордних показників

Укрінформ
У першому півріччі 2017 року транзит російського газу зріс до 45,7 млрд куб. м та став рекордним за останні 5 років.

Про це повідомляє ПАТ "Укртрансгаз".

"За перше півріччя 2017 року загальний обсяг транзиту російського газу територією України, включно з транспортуванням для споживачів Молдови, склав 45,7 млрд м куб., що на 8 млрд м куб. (21%) та 17 млрд м куб. (59%) перевищує аналогічні показники 2016 та 2015 років відповідно", - повідомив відділ зв’язків з громадськістю та пресою Укртрансгазу.

Відповідно до інформації Центрального диспетчерського департаменту ПАТ "Укртрансгаз", обсяг виконаної протягом 6 місяців 2017 року газотранспортної роботи для Газпрому є рекордним для аналогічного періоду за останні 5 років.

Читайте також: Україна на 3% збільшила власний видобуток газу і на 2% - споживання

За перші півроку 2017 для споживачів країн ЄС було протранспортовано 44,4 млрд м куб. природного газу, що на 22% більше, ніж за перші 6 місяців минулого року.

"Таким чином, Україна залишається найбільшим транзитером для Газпрому в європейському напрямку. При цьому транзитні потужності української ГТС в європейському напрямку були завантажені на 63%", - наголосили в компанії.

Станом на 1 липня добове значення транзиту становить 249,4 млн м куб. блакитного палива, що відповідає середньому добовому режиму транспортування російського газу територією України за останні 6 місяців поточного року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-