Уряд затвердив фінплан Украероруху з прибутком близько 55 мільйонів

Уряд затвердив фінплан Украероруху з прибутком близько 55 мільйонів

904
Ukrinform
Кабінет міністрів України сьогодні затвердив фінансовий план державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух) на 2017 рік.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Дохід підприємства за підсумками року становитиме 2 639 млн грн, витрати – 2 584 млн грн, що означає отримання прибутку близько 55 млн грн.

За результатами виконання фінплану очікується, що Украерорух перерахує до Державного бюджету України та цільових фондів майже 654 млн грн.

Фінпланом також передбачено близько 644 млн грн капітальних інвестицій, в тому числі 70 млн грн кредитних коштів ЄБРР та ЄІБ в рамках проекту модернізації аеронавігаційної системи України.

"Затвердження головного фінансового документа Украероруху сприятиме створенню належних умов для надання послуг високої якості та підтриманню належного рівня безпеки польотів у повітряному просторі України та в міжнародному повітряному просторі над відкритим морем, де відповідальність за обслуговування повітряного руху міжнародними договорами покладена на Україну", - зазначається в повідомленні.

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух), створене у 1992 р., є основою національної аеронавігаційної системи та Об'єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України (ОЦВС). До складу Украероруху входять шість регіональних структурних підрозділів: Львівський, Одеський, Дніпропетровський, Харківський, «Київцентраеро» та «Кримаерорух».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-