Ціна нафти знижується в очікуванні даних щодо запасів у США

Ціна нафти знижується в очікуванні даних щодо запасів у США

Укрінформ
Нафта впала в ціні в середу, а інвестори проігнорували перестановки в королівській родині Саудівської Аравії. 

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

На Нью-Йоркській товарній біржі ф'ючерси на нафту марки WTI з поставкою в серпні впали в ціні на 0,09% до $ 43,47 за барель. На ICE Futures Exchange нафта марки Brent з поставкою в серпні просіла на 0,22% до $ 45,92 за барель.

В результаті перестановок у королівській родині Саудівської Аравії Мухаммада ібн Саїфа на посаді наслідного принца змінив міністр оборони Мухаммад ібн Салман. Ця перестановка може бути результатом як конфлікту навколо політики щодо Катару або темпу економічних реформ, так і просто сімейних розборок. Для нафти це не має особливого значення. Саудівська Аравія все одно збереже тісні зв'язки з США і надалі впроваджуватиме заходи щодо реформування економіки.

Вчора ф'ючерси на нафту впали до найнижчого за сім місяців рівня через збільшення світового обсягу видобутку нафти.

Інвестори налаштовані песимістично щодо нафти другий день поспіль, оскільки вони сумніваються в ефективності заходів ОПЕК і її союзників по відновленню балансу на ринку нафти в умовах зростаючого обсягу виробництва.

Хоча країни ОПЕК в травні виконали свої зобов'язання по скороченню обсягу видобутку нафти на 108%, збільшення обсягу видобутку в Нігерії і Лівії збільшило і так надлишкову пропозицію.

Лівія на даний момент видобуває 902 тис. барелів на день, заявив представник лівійської нафтової компанії у вівторок. Для Лівії це найвищий обсяг видобутку за чотири роки. Очікується, що обсяг експорту лівійської нафти марки BonnyLight виросте в серпні до 226 тис. барелів на день з 164 тис. у липні.

Нігерія і Лівія звільнені від зобов'язань по скороченню обсягу видобутку нафти.

У травні країни ОПЕК і виробники нафти, що не входять в організацію, домовилися продовжити угоду про скорочення обсягу видобутку нафти на дев'ять місяців до березня 2018 року, але залишили обсяг скорочення на узгодженому в минулому листопаді рівні в 1,8 млн.

Очікування, що звіт Управління з енергетичної інформації США, який буде опубліковано сьогодні, покаже скорочення запасів нафти в країні на 2,1 млн барелів, не змогли поліпшити настрої інвесторів, які турбуються з приводу несподівано великих запасів бензину в умовах слабкого попиту.

Минулого тижня Управління з енергетичної інформації повідомило, що запаси бензину виросли приблизно на 2 млн барелів, хоча очікувалося, що вони скоротяться на 457 тис. барелів.

Станом на 09:15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 45,90 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 45,80 долара за барель, що на 22 центи нижче за рівень закриття торгів ($ 46,02).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-