Німецький банк KfW допомагатиме з житлом внутрішньо переміщеним особам - Тука

Німецький банк KfW допомагатиме з житлом внутрішньо переміщеним особам - Тука

2252
Ukrinform
В Україні планується відкриття офісу німецького державного банку розвитку KfW, наступного тижня делегація з Німеччини відвідає Україну аби досягти попередніх домовленостей. 

Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука під час презентації "Керівних принципів ООН з внутрішнього переміщення" в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства.

"Наступного тижня буде візит німецької делегації в Київ і буде обговорюватися питання відкриття офісу в Україні цієї фінансової установи з Німеччини. З моєї точки зору, це дуже позитивний сигнал для всієї країни", - сказав Тука. 

Він також зазначив, що, зокрема, офіс банку займатиметься питаннями грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб України, які планують придбати або будувати житло. 

"Цей німецький банк працюватиме в двох напрямках: один напрямок - будівництво соціального житла для вимушених переселенців, інший - надання фінансової допомоги для погашення відсотків за іпотекою для будівництва житла переселенців", - зазначив Тука. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-