В Україні набули чинності антидемпінгові мита на імпорт російського шоколаду

В Україні набули чинності антидемпінгові мита на імпорт російського шоколаду

3334
Ukrinform
Антидемпінгові мита на імпорт деяких видів шоколаду та інших готових харчових продуктів з вмістом какао походженням з Російської Федерації діють в Україні з 20 червня 2017 року і продовжаться на 5 років.

Відповідне рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі вступило в силу через 30 днів після опублікування в офіційному виданні - газеті "Урядовий кур'єр".

Антидемпінгове мито строком на 5 років у розмірі 31,33% буде застосовуватися до таких товарів: шоколад та інші готові харчові продукти з вмістом какао у вигляді блоків, плиток чи батонів з начинкою, масою нетто до 2 кг; шоколад і шоколадні вироби з вмістом какао, шоколадні цукерки, з начинкою або без начинки, які містять алкоголь; шоколад і шоколадні вироби з вмістом какао, шоколадні цукерки, з начинкою або без начинки, які не містять алкоголь; кондитерські вироби з цукру та їх замінники, виготовлені з цукрозамінників, з вмістом какао.

Як повідомлялося, 20 травня 2017 року МКМТ опублікувала рішення щодо запровадження антидемпінгових мит для шоколадних виробів з Росії терміном на 5 років.

Комісія встановила, що упродовж 2013-2015 років демпінговий імпорт в Україну деяких видів шоколаду та інших готових харчових продуктів з вмістом какао походженням з Російської Федерації здійснювався за цінами, нижчими за ціни національного товаровиробника. Це сприяло скороченню обсягів виробництва даної продукції в Україні на 7,63% та зменшенню обсягів продажів на внутрішньому ринку на 20,85%. Водночас впала рентабельність реалізації шоколадної продукції на внутрішньому українському ринку, скоротились виробничі потужності та зменшилась кількість працівників на виробництві. Натомість зросли залишки на складах. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-