До автоматизованої системи виплат Фонду гарантування підключилися ще два банки

До автоматизованої системи виплат Фонду гарантування підключилися ще два банки

1770
Ukrinform
"ПриватБанк" та "Ідея Банк" з 19 червня підключаються до автоматизованої системи виплат Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

" 19 червня 2017 року «ПриватБанк» та «Ідея Банк» будуть підключені до автоматизованої системи виплат Фонду гарантування вкладів фізичних осіб», - йдеться у повідомленні.

Вже проведено всі необхідні технічні налаштування щодо обміну запитами між АБС банків-агентів та процесинговим центром фонду. Таким чином, кількість банків-агентів, які здійснюють виплати через автоматизовану систему Фонду гарантування, збільшилась до 10-ти: «Правекс-Банк», «Альфа-Банк», «Кредобанк», «Укргазбанк», «ПУМБ», «Таскомбанк», Банк «Південний», «Ощадбанк», «Приватбанк», «Ідея Банк».

Автоматизована система виплат фонду створена для того, щоб зробити максимально зручним процес отримання гарантованої суми вкладниками неплатоспроможних банків. Значно розширюється мережа пунктів виплат за рахунок того, що вкладник зможе обрати для отримання коштів відділення не одного банку, до якого фонд направив реєстр, а обирати серед усіх банків - агентів, що підключені до системи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-