Укрнафта зупиняє подачу газу до чотирьох населених пунктів

Укрнафта зупиняє подачу газу до чотирьох населених пунктів

1994
Ukrinform
У п'ятницю, 9 червня, ПАТ "Укрнафта" зупинить подачу газу до чотирьох населених пунктів Сумщини.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у прес-службі ПАТ "Сумигаз".

"ПАТ "Сумигаз" отримало офіційний лист від газовидобувної компанії ПАТ "Укрнафта" НГВУ "Охтирканафтогаз" про припинення подачі газу до низки населених пунктів Сумської області через відсутність дозволу на користування надрами. У зв’язку з цим, із 9 червня понад 320 побутових споживачів регіону залишаться без блакитного палива на невизначений період. Зокрема, йдеться про споживачів чотирьох населених пунктів - сіл Столяреве, Яловий Окіп Липоводолинського району та  Погожа Криниця і Заруддя Роменського району”, - зазначили у прес-службі.

За її інформацією, зазначені населені пункти отримують природний газ від ПАТ "Укрнафта", який видобувається на Південно-Панасівському родовищі. Проте через відсутність чинного дозволу на користування надрами газовидобувна компанія не може здійснювати подальшу подачу газу до ГРС Південна Панасівка та на розподільні мережі ПАТ "Сумигаз".

Наразі термін відновлення подачі блакитного палива до населених пунктів невідомий.

Зі свого боку, для уникнення аварійних ситуацій, ПАТ "Сумигаз" просить споживачів припинити користування газовими приладами та дотримуватися правил безпеки газопостачання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-