"Артемсіль" випускатиме очищену продукцію за європейськими стандартами якості

"Артемсіль" випускатиме очищену продукцію за європейськими стандартами якості

577
Ukrinform
Державне солевидобувне підприємство "Артемсіль" готове до випуску харчової солі, очищеної шляхом фотосепараціі.

Про це повідомляє прес-служба ДП "Артемсіль".

"У рамках виконання проекту з модернізації ДП «Артемсіль» вже встановлена лінія з фотосепарації солі. Початок випуску такого виду продукції очікується найближчим часом. Нова технологія дозволить очищати кам'яну сіль від темних включень природного походження (ангідридів). В результаті сіль не тільки отримає білосніжний привабливий вигляд, але в ній збільшиться вміст NaCl", - йдеться у повідомленні.

Презентація нового продукту відбулася в рамках участі в XXIX Міжнародній агропромисловій виставці "АГРО 2017", яка проходить з 7 по 10 червня в Національному комплексі "Експоцентр України" в м. Київ.

Зазначається, що на першому етапі новий продукт буде спрямований на експорт - в основному в країни ближнього зарубіжжя. У планах підприємства продовжити технічне переозброєння рудників і перейти до випуску очищеної солі на всіх виробничих лініях.

Відзначимо, що виставка "Агро-2017" - найбільша агропромислова виставка в Україні і Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок у всіх сферах АПК України, а також діловим заходом, який відкриває можливості для співпраці та діалогу між бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Очищена сіль виготовляється шляхом застосування нової для України технології. Після очищення сіль набуває білосніжного кольору, крім того, зміст NaCl в ній збільшується з 97,5% до 99%. Такі показники відповідають стандартам для солі меленої вищого сорту і європейським стандартам якості.

Раніше на підприємстві повідомляли, що мають намір поставляти указаний продукт в Угорщину, Польщу, Румунію, Чехію, Словаччину, Сербію та інші країни, де "Артемсіль" вже присутня з технічною продукцією. Є також і плани щодо поставок артемівської солі на китайський ринок.

Вартість очищеною солі є вищою від тієї, що вироблялася на підприємстві до цього.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-