19 червня в Україні стартує Європейський тиждень сталої енергії

19 червня в Україні стартує Європейський тиждень сталої енергії

981
Ukrinform
19 червня 2017 року у м. Славутич (Київська область) відбудеться урочисте відкриття Європейського тижня сталої енергії в Україні.

Про це повідомляє Урядовий портал.

У рамках Тижня відбудуться презентації досвіду втілення енергозберігаючих практик, майстер-класи з енергозбереження та екології тощо.

Тиждень-2017 розпочнеться із церемонії підписання Угоди мерів 30-ма українськими містами. У церемонії підписання візьмуть участь Томас Фреллесен – заступник голови Представництва Європейського Союзу в Україні, Геннадій Зубко – віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Олександр Горган – голова Київської обласної державної адміністрації, Юрій Фомічев – Славутицький міський голова та  Володимир Гаразд – президент асоціації «Енергоефективні міста України».

У рамках заходу 19 червня розпочне роботу міжнародна конференція «Угода мерів та енергоефективність будівель: вчора, сьогодні, завтра». У панельних дискусіях візьмуть участь багато провідних українських і зарубіжних експертів. Учасники обговорять головні виклики впровадження енергетичних реформ в Україні, ключові аспекти термомодернізації будівель та потенціалу застосування нових європейських будівельних стандартів, програми та проекти підтримки Угоди мерів 2020-2030.

До участі в конференції запрошені представники органів центральної виконавчої влади, міжнародних донорських структур, громадських організацій, українських міст-підписантів Угоди мерів, членів асоціації «Енергоефективні міста України» (АЕМУ) та ЗМІ. Захід організовано АЕМУ спільно зі Славутицькою міською радою за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, проекту «Угода мерів Схід» (CoM East) та програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP), що фінансуються ЄС, а також проектів, що фінансуються Урядом Німеччини та впроваджуються GIZ.

Нагадаємо, Європейський тиждень сталої енергетики – це ініціатива ЄС, започаткована 2006 року. Україна вперше долучилася до Тижня сталої енергетики у 2011 році. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-