Нафта дорожчає на даних про зниження запасів у США

Нафта дорожчає на даних про зниження запасів у США

Укрінформ
Ціни на нафту зростають у четвер, оскільки інвестори відіграють дані Американського інституту нафти (API) про істотне зниження запасів "чорного золота" в США.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

На Нью-Йоркській товарній біржі ф'ючерси на нафту марки WTI зросли в ціні на 0,97% до $48,79 за барель. На ICE Futures Exchange нафта марки Brent з поставкою подорожчала на 0,89% до $51,21 за барель.

Згідно із звітом API, запаси нафти в США минулого тижня скоротилися на 8,670 млн барелів, що істотно більше, ніж очікувалося. При цьому запаси бензину скоротилися на 1,726 млн барелів, а запаси дистилятів - на 124 тис. барелів. Очікувалося, що запаси нафти скоротяться на 2,517 млн барелів, запаси бензину - на 1,091 млн, а запаси дистилятів - на 755 тис. Запаси в нафтосховищі в Кушингу зменшилися на 753 тис. барелів.

Учора ф'ючерси на нафту впали в ціні до тритижневих мінімумів через зростання видобутку сировини в Лівії. Глава Національної нафтової корпорації Лівія (NOC) повідомив Рейтер у середу, що Лівія відновила видобуток нафти до 827.000 барелів на добу після усунення технічних проблем, через які було призупинено виробництво на родовищі Шарара. C початку року Лівія в середньому відвантажила 500.000 барелів нафти на добу порівняно з 300.000 барелями на добу в 2016 році.

У той же час, ціни на "чорне золото" відіграли все зростання, яке стало результатом продовження угоди країн, що входять і не входять до ОПЕК, про скорочення видобутку нафти минулого тижня, зазначає агентство Рейтер. "(У інвесторів - ред.) залишаються сумніви, що запаси нафти впадуть", - цитує агентство неназваних аналітиків ANZ.

Станом на 09:15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 51,19 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 51,07 долара за барель, що на 3 центи нижче рівня закриття торгів ($50,76).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-