Сільське господарство приносить 12% ВВП - Порошенко

Сільське господарство приносить 12% ВВП - Порошенко

931
Ukrinform
Аграрний комплекс України на сьогодні є опорою української економіки та приносить 12% ВВП, ставши найбільшим джерелом валюти, яка надходить до держави.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час відвідування насіннєвого заводу ТОВ “П'ятидні” в рамках робочої поїздки до Волинської області, повідомляє прес-служба глави держави.

“Сьогодні 12% ВВП – це сільське господарство. Аграрний комплекс вийшов на найбільше джерело валюти, яка надходить до держави та забезпечує міць української гривні”, -  сказав він.

Президент висловив переконання, що українське сільське господарство нині демонструє активний розвиток.

“Інтенсифікація виробництва, використання засобів захисту рослин, добрив, технологій, техніки сьогодні забезпечує такі врожаї, про які раніше ніхто не чув”, - зазначив він.

Порошенко наголосив, що Україна та українські аграрії мають скористатися попитом на свою продукцію для розвитку галузі. “Впевнений в тому, що зростання попиту на сільськогосподарську продукцію зараз нам, українцям, треба використати як стимул інноваційно-інвестиційного розвитку аграрного сектору”, - сказав Президент. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-