Якість цементу контролюватимуть по-новому

Якість цементу контролюватимуть по-новому

Укрінформ
Під час VII Українського Цементного Форуму буде підписано меморандум "Про гарантію якості цементу в торгівельних мережах України" між представниками будівельних гіпермаркетів, Союзом споживачів України та асоціацією "Укрцемент"

Про це розповів виконавчий директор асоціації виробників цементу Укрїни "Укрцемент" Роман Скільський, під час прес-конференції 22 травня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Метою підписання трьохстороннього меморандому між "Укрцементом", Спілкою споживачів України і найбільшими торговельними мережами є створення цивілізованого ринку цементу на якому не буде місця фальсифікату", - зазначив Скільський.

За його словами, процес зменшення кількості фальсифікованого цементу на ринку України буде відбуватися у два етапи. На першому планується вилучити з полиць будівельних гіпермаркетів продукцію, яка має неправильне маркування на мішках з цементом. 

На другому етапі планується запровадити механізм проведення періодичних лабораторних перевірок цементу, який продається у гіпермаркетах. 

Довідка. VII Український Цементний Форум відбудеться у Києві з 23 по 25 травня 2017 року.

Як повідомлялось раніше, у березні "Союз споживачів України" оприлюднив результати моніторингу якості фасованого цементу на ринку України, згідно яких 82%, перевіреної продукції виявились підробленими. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-