Гройсман закликав Ізраїль лібералізувати доступ на ринок для української агропродукції

Гройсман закликав Ізраїль лібералізувати доступ на ринок для української агропродукції

604
Ukrinform
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Ізраїль додатково розглянути можливість лібералізації доступу на ізраїльський ринок української сільськогосподарської продукції у рамках обговорення Угоди про зону вільної торгівлі. 

Про це глава уряду сказав під час зустрічі із міністром сільського господарства Ізраїлю Урі Аріелєм у рамках офіційного візиту до Ізраїлю.

"Україна - аграрна країна, що має значний потенціал, Ізраїль має інформаційні рішення щодо продуктивності сільськогосподарської продукції - це якраз ті можливості, які ми можемо використовувати для того, щоб бути корисними одне одному. Нам дуже цікавий ваш досвід, технологічні рішення. У нас є багато можливостей для застосування ваших технологій, досягнень, і ми можемо отримати значний результат. Ми відкриті до поглиблення співробітництва", - наголосив  Гройсман.

Міністр сільського господарства Урі Аріель запевнив, що Ізраїль зацікавлений у зміцненні зв'язків з Україною у сфері сільського господарства, зокрема в сфері постачання м'ясної продукції та яєць, а також створення підприємств масштабного виробництва молочної продукції на території України.

Для обговорення усіх нагальних питань порядку денного міністр сільського господарства Ізраїлю запросив міністра аграрної політики та продовольства України разом із делегацією ділових кіл відвідати з візитом Ізраїль найближчим часом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>