ПриватБанк на 20% збільшить мережу терміналів

ПриватБанк на 20% збільшить мережу терміналів

2617
Ukrinform
ПриватБанк збільшить мережу платіжних терміналів на 20% за допомогою платіжних сервісів «Веріфон», до вересня 2017 року буде встановлено близько 20 тис. терміналів Verifone Vx520.

Про це повідомляє прес-служба банку.

«ПриватБанк планує розширити власну мережу приймання безготівкових карткових платежів на 20% у 2017 році. «Веріфон» (NYSE: PAY) було обрано як постачальника платіжних рішень і супутніх послуг для ПриватБанку, що є найбільшим банком-еквайрером в Україні», - йдеться в повідомленні.

У банку зазначають, що у рамках 3-річної угоди «Веріфон» надасть для торговців ПриватБанку платіжне рішення на базі POS-терміналів, що дозволить ПриватБанку сконцентруватися на наданні фінансових послуг для понад 120 тис. таких торговців. До вересня 2017 року буде встановлено близько 20 тис. терміналів Verifone Vx520.

«Наше партнерство з «Веріфон» зіграє істотну роль у розвитку безготівкових транзакцій cashless у регіоні. Ми впроваджуємо сучасні платіжні рішення, що підійдуть навіть для власників малого бізнесу, надаючи можливість оплати як традиційними платіжними картками, так і безконтактними картками або смартфонами. Комплексне рішення також знижує складність самостійного запуску платіжних сервісів для наших торговців», - зазначив керівник напрямку ПриватБанку з роботи з торговельними організаціями Євген Васильцов.

«Веріфон» разом з компанією Servus Systems Integration Ltd., що є локальним партнером, буде для ПриватБанку єдиним постачальником платіжного сервісу, надаючи програмне забезпечення, гарантію та логістику. Угода дозволяє ПриватБанку гнучко використовувати платіжні рішення на базі щомісячних платежів, що дає можливість уникнути істотних витрат на закупівлю, амортизацію та керування POS-терміналами.

У мережі ПриватБанку працює 130 тис. POS-терміналів, з них понад 80 тис. із можливістю приймання безконтактних платежів. За даними ПриватБанку, сьогодні кількість POS-терміналів на тисячу населення в Україні в 2,3 рази менша, ніж у Польщі, у 7 разів - ніж у Туреччині та майже в 10 разів - ніж у США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>