Індустріальний парк на 3000 робочих місць з'явиться у Вінниці - міськрада

Індустріальний парк на 3000 робочих місць з'явиться у Вінниці - міськрада

2181
Ukrinform
Вінницька міська рада у п’ятницю ухвалила рішення про затвердження меморандуму про співпрацю між Вінницькою міською радою та ПрАТ "Українська пивна компанія" про створення індустріального парку "Вінницький кластер холодильного машинобудування", який дозволить створити 3000 нових робочих місць.

Про це на пленарному засіданні сесії міськради повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

"У нас є Вінницький індустріальний парк, площею 60 га, поряд  з яким – "Українська пивна компанія" (UBC-GRUP),  розпочала будівництво заводу на півтори тисячі робочих місць із сумою інвестицій близько 300 млн грн. Саме за ініціативи компанії ми підходимо до пропозиції до Мінекономіки щодо створення кластеру холодильного обладнання", - повідомив Моргунов.

За його словами, суть створення індустріального парку "Вінницький кластер холодильного машинобудування" полягає у тому, щоб на 20 га, включно з територією "UBC-GRUP", розмістити суміжні виробництва комплектуючих для забезпечення повного циклу виробництва у Вінниці.

Проект кластеру холодильного обладнання розрахований на 30 років, загальна сума капітальних інвестицій у його створення передбачається на рівні 30 млн євро. Реалізація проекту дозволить додатково створити іще 3000 робочих місць.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>