Незаконно виданий спецдозвіл на родовище бурштину скасовано

Незаконно виданий спецдозвіл на родовище бурштину скасовано

Укрінформ
Житомирський окружний адміністративний суд підтримав позицію прокуратури Житомирської області та обласної ради щодо незаконності виданого товариству «Райт Солюшн» дозволу на  дослідно-промислової розробки ділянок надр бурштину площею понад 1021 га.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

"Таким чином, судом визнано протиправним та скасовано спеціальний дозвіл на користування надрами, виданий Державною службою геології та надр України товариству з обмеженою відповідальністю «Райт Солюшн» з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки родовища бурштину на ділянці «Стрілка», розташованої між селами Сирниця та Селезівка, що в Олевському  районі", – йдеться у повідомленні.

У березні цього року прокуратура Житомирської області в інтересах обласної ради заявила до адміністративного суду шість позовів про скасування незаконних дозволів на здійснення геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, ділянок надр бурштину площею понад 18 тис. га.

Як повідомляв Укрінформ, 29 березня в Олевську під час розширеної наради представників влади, поліції, народних депутатів України та громадськості голова Житомирської ОДА Ігор Гундич заявив, що влада області через суд намагатиметься анулювати ліцензії на видобуток бурштину, які 2016 року були видані трьом підприємствам – ТОВ «Райт Солюшн», ТОВ «Амбер Холдинг» і ТОВ «Компанія «Надра Галичини».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-