Укрзалізниця сполучить Київ та східне Закарпаття

Укрзалізниця сполучить Київ та східне Закарпаття

1075
Ukrinform
Укрзалізниця запроваджує пряме залізничне сполучення між Києвом і східним Закарпаттям: з 3 травня 2017 року почне курсувати новий поїзд № 213/214 Київ - Солотвино.

Про це повідомляється на сайті ПАТ «Укрзалізниця».

«Цей поїзд вперше забезпечить пряме залізничне сполучення столиці України міста Києва із населеними пунктами cхідного Закарпаття. Відтепер мешканці Солотвиного, Хуста, Тячева, Виноградова, Берегова, Королева матимуть можливість швидко та зручно подорожувати до Києва та зворотно», - говориться в повідмленні.

За даними Укрзалізниці, поїзд відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський по непарних числах о 18:34 та прибуватиме на станції Солотвино-1 о 13:42. Зворотно зі станції Солотвино-1 поїзд відправлятиметься по парних числах о 14:55 та прибуватиме до столиці України о 10:05.

«Призначення цього поїзда стане потужним імпульсом для розвитку туристичної галузі цього регіону, що сприятиме розвитку економіки та створенню нових робочих місць. Раніше Східне Закарпаття було позбавлене прямого залізничного сполучення з Києвом - в цей регіон курсував лише поїзд Львів - Солотвино», - зазначив з цього приводу голова правління Укрзалізниці Войцех Балчун.

Також на Великдень Укрзалізниця призначила додатковий поїзд № 298 Херсон - Київ. Загалом з 13 по 18 квітня передбачено курсування вже 15 додаткових поїздів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-