Укрнафта: обшуки у компанії стосуються аукціонів 2013-2015 років

Укрнафта: обшуки у компанії стосуються аукціонів 2013-2015 років

2005
Ukrinform
ГПУ за сприяння Служби безпеки проводить слідчі дії в центральному офісі ПАТ "Укрнафта" і в його регіональних підрозділах в Бориславі, Прилуках, Полтаві та Охтирці.

Про це інформує прес-служба "Укрнафти".

"Обшуки проводяться на підставі ухвал Печерського районного суду міста Києва від 29.03.17 р. в рамках кримінального провадження, яке стосується проведення нафтових аукціонів протягом 2013-2015 рр.", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це кримінальне провадження зареєстровано 29 грудня 2016 року: "Однак з моменту початку досудового розслідування не проводилося жодних слідчих дій - Генеральна прокуратура України жодного разу не зверталася до компанії навіть із запитом про надання інформації або документів".

"Укрнафта" відкрита до співпраці і сприяння, однак обшуки і постійні перевірки не сприяють продуктивній роботі підприємства", - підкреслюють у компанії.

Разом із тим, "Укрнафта" заявляє, що Генпрокуратура вилучає документи, "велика частина яких вже надавалася Національному антикорупційному бюро і Прокуратурі міста Києва в рамках аналогічних кримінальних справ", і підкреслює, що співробітники компанії надають необхідні документи в повному обсязі.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-