Представники понад 50 країн візьмуть участь у Конференції «Зерно Причорномор'я»

Представники понад 50 країн візьмуть участь у Конференції «Зерно Причорномор'я»

880
Ukrinform
Чотирнадцята міжнародна конференція "Black Sea Grain – 2017" буде проходити 5-6 квітня в Києві. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України. 

"Конференція «Зерно Причорномор'я» – це міжнародна платформа для обговорення найбільш актуальних тем і перспектив розвитку глобального ринку зерна і ринків країн Чорноморського регіону", - йдеться у повідомленні.

Мінагрополітики додає, що участь в конференції візьмуть делегації з більше 50 країн світу. Це - представники агробізнесу, банків, логістичних компаній, провідних сільгоспвиробників та трейдерів. Від Мінагрополітики у заході візьме участь заступник міністра Олена Ковальова.

Під час конференції будуть обговорені важливі питання аграрної політики країн Чорноморського регіону. Серед них: прогнози попиту на аграрну продукцію в сезоні 2017-2018 рр, переспективи еспорту зернових та олійних культур з Чорноморського регіону, інвестиції в аграрний сектор, державна підтримка малих та середніх фермерів, нові технології вирощування зерна та олійних культур, експортна логістика Чорноморського регіону. 


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-