Україна у першому кварталі наростила транзит російського газу на 20% - 03.04.2017 17:06 — Новини Укрінформ
Україна у першому кварталі наростила транзит російського газу на 20%

Україна у першому кварталі наростила транзит російського газу на 20%

1662
Ukrinform
Україна у першому кварталі 2017 року транспортувала 23,2 млрд кубометрів газу - це на 20% більше за показники аналогічного періоду минулого року.

Про це інформує прес-служба Укртрансгазу.

За підсумками першого кварталу 2017 року через українську газотранспортну систему (ГТС) для європейських споживачів було транспортовано 23,2 млрд кубометрів природного газу, що на 3,8 млрд кубометрів, або 20%, більше показників минулого року.

За даними компанії, у березні обсяг транзиту дорівнював показникам аналогічного періоду минулого року: протягом місяця компанія транспортувала 6,6 млрд кубометрів газу.

За оперативною інформацією центрального диспетчерського департаменту, щодоби для потреб європейських споживачів транспортується 220,5 млн кубічних метрів блакитного палива.

Станом на сьогоднішній ранок, 3 квітня, тиск на російській прикордонній газовимірювальній станції (ГВС) Суджа становить у І кварталі 57,7 атмосфери замість обумовлених контрактом 60,0 атм.

Незважаючи на недотримання контрактних тисків російською стороною, Україна забезпечує стабільне постачання газу до Європи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>